Setkali jsme se

Datum
kontaktu
Zástupce
města
S kým
se setkal
Důvod
setkání
Výsledek
jednání
26. 05. 2016 Jaroslav Kacer, Marek Janíček, Lukáš Grůza Aleš Zatloukal, Ján Sedliačik Nabídka poradenských a konzultačních služeb v oblasti Smart Cities. Domluva na vzájemné výměně bližších informací k agendě města i portfoliu služeb společnosti Deloitte.
16. 05. 2016 Marek Janíček, Jakub Rybář, Lukáš Grůza Radim Ševčík, MBA Představení projektu Brno NOW! Inspirace city lab workshopy ze Španělska a dále národní kolo soutěže Smart City Awards v Brně Smart City Institut zajistí bližší informace k projektu Brno NOW! a také k národnímu kolu soutěže Smart City Awards včetně nákladů, harmonogramu a hodnotících kritérií.
7. 03. 2016 Jaroslav Kacer, Damir Čaušević, David Bárta, Jan Žák Martina Kirchratová, Ingenico CZ, s.r.o. Přestavení technologických zařízení (včetně teprve vyvíjených) pro elektronického odbavování cestujících a konzultace. Zisk informativních cen pro jednotlivé technologie EOC (validátory a revizorská zařízení) přímo u jejich výrobce.
19. 02. 2016 Lukáš Grůza Zbyněk Vičar, X Production s.r.o. Prezentace aplikace Easy Brno. Domluva na zaslání formulace nabídky možné spolupráce ze strany společnosti X Production směrem k městu.
16. 02. 2016 Jiří Trnečka, Martin Rosický, Radim Štandl, Vít Prýgl, Damir Čaušević, Ladislav Nešnera Jan Parýzek, Česká spořitelna, a.s. Prezentace nabídky e-shopu pro veřejnou sféru se službami v oblasti dopravy i e-governmentu. Příslib další diskuze o předložené nabídce v řádu 1 až 2 měsíců po vyjasnění záměrů a cílů na straně města (v oblasti EOC a e-governmentu).
5. 02. 2016 Marek Janíček, Jan Žák Martin Procházka, Visa Europe Konzultace k záměru elektronického odbavování cestujících MHD. Prozatím dohoda na neexkluzivním poradenství k platebním aspektům EOC. K oblasti edukace a PR prezentace platební roviny projektu pak město pravděpodobně v budoucnu poptá u obou asociací jejich nabídky a rozhodne se, jak bude postupovat dál.
19. 01. 2016 Lukáš Grůza, Jakub Rybář Tereza Dubsky a Paul Dubsky, VERB Group, s.r.o. Představení technologie Bigbelly. Vzájemná výměna informací při rozvoji odpadového hospodářství ve městě Brně.
13. 01. 2016 Jaroslav Kacer, Jakub Rybář, Lukáš Grůza Lokman Kuris, Monika Matyáštíková, UBER Czech Republic & Slovakia Představení společnosti UBER. Představení Konceptu Smart City Brno. Možnost zapojit se do přípravy hackathonu v Brně. Zašlou zástupcům města memorandum, které mají uzavřené s městem Vilnius.
11. 01. 2016 Lukáš Grůza, Jakub Rybář Šimon Chudoba, IQRF Alliance Představení IQRF Alliance. Představení Konceptu Smart City Brno a výzvy. Nabídnuta možnost zapojit se do městského ekosystému.
4. 01. 2016 Petr Vokřál, Marek Janíček, Jaroslav Kacer, Marie Zezůlková, Jakub Rybář Lukáš Svoboda a Michael Fehn, E.ON Česká republika, s.r.o. Úvodní setkání pro možné započatí další spolupráce. Představení schváleného konceptu a výzvy. Možnost zapojení se do městského ekosystému.